איך לאפר עיניים קטנות

העיניים שלנו הן הפתח לנשמה, וככאלה אנחנו מעוניינים להבליט אותן בחיי היום יום באמצעות האיפור. הרבה מהאופי שלנו מתרכז בעיניים ובמקרה של עיניים קטנות וקרובות אחת לשנייה, ניתן לעשות לא מעט כדי להגדילן ולתת להן מראה גדול ובולט יותר. אין ספק שמדובר על אתגר, אך ישנן שיטות שונות וקלות למדי לעשות זאת המקנות מראה עיניים בולט שמדגיש אותן היטב. לערב, ליום יום ואפילו לאירועים, בכתבה זו נלמד על כל האפשרויות. 

כיצד אנו מגדירים עיניים קטנות? 

עיניים קטנות יהיו עיניים קרובות יחסית האחת לשנייה, כאשר בין שתי העיניים לא ניתן להכניס עין נוספת. אין זה מחייב שמבנה הפנים יהיה קטן, שכן ישנם אנשים עם מבנה פנים גדול אך העיניים שלהם בכל זאת נחשבות לקטנות. 

כיצד מתבטא האתגר באיפור עיניים קטנות?

לגברים יש פחות מה לעשות בנידון, אך לנשים בהחלט ישנה האפשרות לגרום לעיניים להיראות גדולות יותר. לא כולן יבחרו לעשות זאת כיוון שמדובר על עניין של טעם אישי, אך מי שכן תבחר להגדיל את העיניים תמצא שהאתגר העיקרי הוא בשימוש בטכניקות שונות להגדלת העיניים באמצעות איפור. מדובר על אחד מסוגי האיפור היותר מורכבים, לכן מי שמעוניינת לדעת לטווח הרחוק כיצד לעשות זאת יכולה אפילו להירשם לקורס במסגרת של בית ספר לאיפור בו תלמד לעומק כיצד יש לבצע את האיפור באופן מדויק ומעשי. אמנם מדובר על השקעה לא קטנה, אך היא משתלמת במיוחד עבור אלה שהמראה החיצוני חשוב להן במיוחד. 

טיפים לאיפור עיניים קטנות

ישנן כמה וכמה טכניקות בהן ניתן לעשות שימוש כדי להגדיל את העיניים, כאשר לצבעים יש חלק בלתי נפרד מהעניין. מבחינת שילוב צבעים, כדאי לדעת שאפקט פשוט שכלל אינו קשור לאיפור יכול לסייע מאוד להגדלת העיניים והוא בחירת הצבעים. העיניים כחולות? גוונים ירוקים וכחולים יכולים לסייע להבליט את העיניים, גם צבעים המנוגדים לבחול יעשו זאת היטב. כשבוחרים לאפר עיניים קטנות כדאי לדעת כי דווקא בחירה בצבעים בהירים לאיפור, למשל עפרונות בצבעים בהירים, יסייעו להגדיל את העין ולתת לה מראה רחב יותר. טעות גדולה שרבות עושות הוא לתחום את קו העיניים בצבע השחור, דבר שמקטין עוד יותר את מראה העיניים. 

אם בכל זאת מחליטים לעשות שימוש בעיפרון שחור, יש לעשות זאת כך: לתחום את תפר הריסים בצללית גם למעלה וגם למטה, וזאת כדי לקבל את האפקט של עין רחבה יותר מזו שתהיה אם נבחר רק בעיפרון. כדאי מאוד לעשות שימוש בצלליות, שכן הם מסייעות להבליט את העין. ניתן למשוך מקו העין צללית קצרה כלפי מעלה, לתחום אותה עם צללית מעל העין ואף להוסיף אפקט צללית מתחת לעין. 

ומה לגבי שאר האיפור? בכל מה שנוגע למייק אפ ופודרה, כדאי לעשות שימוש בחומרים איכותיים בהתאמה מדויקת לגוון העור. מבחינת גבות מומלץ שלא להשחיר אותן יתר על המידה ובמידה ומאפרים אותן, יש לעשות זאת בעדינות ובהתאמה לצבע גם כן. שפתון בגוון כהה אינו מומלץ, שכן הוא עלול לגרוע מאפקט הגדלת העין עם האיפור ההמלצה היא לבחור בגוונים מתונים שקרובים עד כמה שניתן לצבע השפתיים המקורי.

שתפו פוסט זה