שעת היצירה מתחילה כאן

הקיץ מגיע ואיתו המון תעסוקה שצריך לדאוג לילדים. כל יום בחופש הגדול אתם מתכננים (או שלא) מה לעשות איתם מצאת החמה עד צאת הנשמה. ימי בריכה, קייטנות, יציאה לקניון, טיולים בטבע ומה לא? כמובן שגם שעת משחק בבית או בחצר גינתכם זה מאוד נחמד ולגיטימי… אך איך אפשר לשמח ולהעשיר אותם בשעות משחק בבית?

הפתרון – שבלונות וציוד יצירה לשעת משחק ויצירה של אחר הצהריים הינה דרך מעולה להעביר את השעות בנעימים עם הילדים! צריכים שבלונה לב? שבלונות של דמויות מהאגדות ומקומיקסים? באתר עדן חותמות תוכלו למצוא המון שבלונות ותבניות יצירה שילדים וגם מבוגרים אוהבים!

 

נא להכיר האתר שמספק לכם את כל הציוד שאתם צריכים

האתר עדן חותמות מציע לילדים ולמבוגרים שבינינו ציוד חיוני והכרחי שחייב להיות בכל בית או משרד. במקום שנבזבז כסף על ציוד לא איכותי מחנויות כלי כתיבה הקרובות לבית, תוכלו לבצע הזמנה של ציוד עמיד שעושה את העבודה – חותמות לילדים עם סמלים מיוחדים, חותמות לאנשי מקצוע כמו עורכי דין ורופאים, עטים עם חריטה, שלטים לבית וכמובן ציוד ליצירה – שבלונה לב, שבלונות ותבניות צביעה במגוון הדפסים מיוחדים. למה אתם מחכים? הכל נמצא כאן באתר ומחכה לכם שתעשו את ההזמנה!

 

כיצד משתמשים עם שבלונה באופן שלא יהרוס לכם את הבית

שבלונות הינם רצועות דפים קשיחות אך גמישות שאיתן ניתן לצבוע דמות או צורה בצורה מהירה, קלה ופשוטה. שבלונה לב, שבלונה אותיות בעברית ובאנגלית, ובעצם כל צורה שהיא לבחירתכם. במקום לטרוח ולעמול קשה על סרטוט וצביעה של אותה צורה פעם אחר פעם במו ידיכם ולבזבז ככה שעות, תוכלו פשוט להשתמש בתבנית אחת לעשות את זה בדרך מהירה וקלה יותר.

 

צורת עבודה נכונה עם שבלונות

כל מה שאתם צריכים לעשות זה להניח ולהצמיד את השבלונה על גבי משטח העבודה – זה יכול להיות דף נייר, בריסטולים, חולצות עליהם אתם מקשקשים בקייטנה או אפילו על קיר עליו מותר לכם לצייר – ולמרוח בשכבה של צבע לאורך ולרוחב כל אותה הצורה. חשוב מאוד לשמור ולא ללכלך מסביב, אחרת יהיו סימני צבע במקומות שלא ייעדתם לזה.

כאשר אתם משתמשים בשבלונות, שימו לב שאתם לא חורגים מגבולות הצורה. במיוחד עם צבעים נוזליים במיוחד – צבעי שמן או צבעים לקיר – שימו לב שהצבע מתייבש קצת עוד לפני שאתם מסירים את השבלונה. כמובן, וודאו כי אתם לבושים בסינר או בבגדים שמותר לכם ללכלך, אחרת אתם תצבעו גם את עצמכם.

 

מספקים לכם את כל הציוד שתצטרכו

אז אם אתם צריכים שבלונה לב, בעל חיים, אותיות ומספרים – אתם יודעים מהיכן להשיג. עדן חותמות כאן לשירותכם. מכאן אפשר להזמין את הציוד האיכותי ביותר לכל כתובת בארץ. המשלוח יגיע אליכם תוך מספר ימי עבודה בודדים, באחריות מלאה!

אז למה אתם מחכים? המוצרים איכותיים, השפע עצום, המחירים סבבה- הזמינו עכשיו ותהנו גם אתם מזמן איכות בחופש הגדול עם מגוון ציוד יצירה ושבלונות לילדים!

 

שתפו פוסט זה