ליטוש מדרגות

האם יש לכם בבית מדרגות שיכולות לצרוך מעט ליטוש? האם הם נראים קצת משעממים ושרוטים? אם כן, אל תדאג – אנחנו כאן כדי לעזור! בפוסט זה בבלוג, נלמד אותך איך ללטש את המדרגות שלך כמו מקצוען. נעבור על הציוד שאתה צריך, הצעדים שאתה צריך לנקוט וכמה טיפים וטריקים להשגת התוצאות הטובות ביותר. אז בין אם המדרגות שלכם עשויות מעץ, בטון או שיש, אנחנו דאגנו לכם. בואו נתחיל!

 

איך להתחיל?

אם אתה מחפש לעשות קצת מהפך למדרגות שלך, אולי אתה תוהה איך ללטש אותן כמו מקצוען. למרבה המזל, זה לא כל כך קשה כמו שאתה עשוי לחשוב. כל מה שאתה צריך זה מעט גריז מרפקים והחומרים הנכונים. הנה מה שאתה צריך כדי להתחיל:

 

נייר זכוכית

בין אם אתם נותנים לגרם המדרגות שלכם חידוש רובה נחוץ או פשוט רוצים להכין אותו לשכבת צבע חדשה, השיוף הוא צעד ראשון חיוני. אבל עם כל כך הרבה סוגים שונים של נייר זכוכית זמינים, זה יכול להיות מסובך לדעת באיזה מהם להשתמש. לפניכם מדריך קצר שיעזור לכם לבחור את נייר הזכוכית המתאים לעבודה.

 

פוליש למדרגות

למרות שמו, פוליש למדרגות אינו מיועד רק למדרגות. למעשה, ניתן להשתמש ב פוליש למדרגות גם לעבודת ליטוש אבן. פוליש למדרגות עשוי מתערובת ייחודית של מרכיבים טבעיים הפועלים יחד לניקוי והגנה על משטחים. לדוגמה, השעווה בלק מדרגות עוזרת למילוי שריטות ומניעת בלאי עתידי. בינתיים, החומץ בפוליש למדרגות חותך דרך לכלוך ולכלוך, ומותיר משטחים עם ברק נטול פסים. ולבסוף, השמנים האתריים בלק המדרגות נותנים למשטחים ניחוח רענן תוך שהם דוחים אבק ופסולת. בין אם אתם מנקים מדרגות, רצפות או משטחים, פוליש למדרגות הוא הבחירה המושלמת לבית מבריק ובריא.

 

שלב ראשון – ניקוי המדרגות

השלב הראשון בהברקת מדרגות הוא לתת להן ניקוי טוב. לטאטא או לשאוב כל לכלוך ופסולת רופפים, ולאחר מכן להרטיב מטלית במים חמים וסבון עדין. נגבו בעדינות כל מדרגות, והיזהר לא לפספס אף נקודה. אם המדרגות שלך מלוכלכות במיוחד, ייתכן שיהיה עליך לשפשף אותן עם מברשת נוקשה כדי להסיר את כל הלכלוך. לאחר שהן נקיות, שטפו את המדרגות במים חמימים כדי להסיר שאריות סבון.

 

שלב שני – שיוף

אחרי ששאבת אבק ואבקת את המדרגות, הגיע הזמן להתחיל לשייף. תרצה להשתמש בנייר זכוכית עם גריסה בינונית עבור שלב זה. אם המדרגות צבועות, תרצה גם להשתמש במפשיט צבע כדי להסיר את כל הצבע שנותר. הקפד להגן על העיניים והריאות שלך כשאתה עובד עם מחסני צבע. לאחר שהמדרגות מורידות מהצבע, משייפים שוב עם נייר זכוכית עדין יותר. אם המדרגות עשויות עץ, אולי כדאי להכתים או לכה אותן בשלב זה. עכשיו זה גם זמן טוב לתקן סדקים או שבבים בעץ. לאחר שתסיים לשייף, שאבו ונגבו שוב את המדרגות כדי להסיר את כל האבק.

 

שלב שלישי – פוליש

לאחר שיוף המדגרות, הגיע הזמן למרוח פוליש. לקבלת התוצאות הטובות ביותר, השתמש בלק שקוף שאינו מצהיב. אם אתה משתמש בלק נוזלי, מרחי אותו עם מטלית נטולת מוך. להדבקת לק, השתמשו במטלית רכה או במשטח אפליקטור. שפשפו את הלק באותו כיוון לגרגר העץ. עבדו בקטעים קטנים כדי שללק לא יהיה סיכוי להתייבש לפני שתסיימו לשפשף אותו פנימה. כשתסיימו, צחצחו את המדרגות במטלית נקייה ויבשה כדי להעלות את הברק.

שתפו פוסט זה