איך בודקים שהקנאביס הרפואי שקיבלנו במשלוח תקין

אחד השווקים המתפתחים והגדלים בשנים האחרונות, הוא ללא ספק שוק הקנאביס הרפואי. אחרי שבמשך שנים רבות חומר זה נחשב אסור לשימוש במדינות רבות, כולל בישראל, אזי שהיום ניתן להשתמש בו לצרכים רפואיים באמצעות מרשם מרופא.

ישנם מקומות ספציפיים בהם אפשר לרכוש קנאביס רפואי, בין אם זה שמן ובין אם זה חומר אותו ניתן לעשן או לאדות. מקומות אלו מורשים על ידי המדינה לספק את החומר וניתן לעשות זאת, כאמור, אחרי שמקבלים מרשם מרופא, במידה ואכן הוא מחליט שקנאביס רפואי יכול לעזור בתהליך הטיפול או בהתמודדות עם השלכות שונות שלו.

אחת הדרכים להזמין קנאביס רפואי היא באמצעות אתרי אינטרנט. ניתן לבצע משלוח ממקום מסודר ומוכר, והוא יגיע אלינו הביתה, באמצעות שליח. כך אנחנו לא צריכים לחפש היכן מוכרים, אנחנו לא צריכים להטריח את עצמנו, אפילו אם מדובר במקום שנמצא קרוב אלינו. צריך לזכור, אם אנחנו (כמו מטופלים אחרים) נדרשים להשתמש בקנאביס רפואי, ייתכן מאוד שמצבנו הבריאותי איננו מאפשר לנו לנוע בחופשיות ובצורה בטוחה. לכן מוטב שנישאר בבית ונזמין את החומר דרך האינטרנט.

 

איך מבצעים הזמנה בצורה נכונה

בעיקרון, כשאנחנו רוצים להזמין קנאביס רפואי דרך האינטרנט, עלינו לוודא שהמקום אשר מספק אותו אכן מוכר ומורשה לעשות זאת, צריך לוודא שיש לנו את המרשם עם כל הפרטים וכמובן שהוא יהיה בתוקף. אנחנו נצטרך להציג אותו בשביל שנוכל לרכוש את החומר מהאתר.

כמובן שיש לבדוק, האם המקום מספק לנו את החומר כפי שאנחנו רוצים (שמן או תפרחת), וכן יש לוודא שאנחנו מקבלים אותו כמה שיותר מהר, על מנת שלא נצטרך לחכות זמן רב עד שהוא יהיה ברשותנו.

 

איך בודקים שהחומר תקין?

כשאנחנו מזמינים חומר דרך האינטרנט, אז עלינו לוודא שהוא תקין בשביל שנוכל להשתמש בו. אנחנו נקבל את החומר בשקית, ולפני שניקח אותו מהשליח ונשתמש בו, יש לבחון שהחומר אכן ראוי ומתאים לשימוש.

תחילה, יש לבחון שהשקית אטומה היטב, זאת בשביל למנוע חדירה של חומרים זרים, לכלוך או דברים אחרים שיכולים להשפיע על האיכות שלו.

לאחר מכן יש לבדוק שהחומר איננו מכיל עובש ופטריות. אם נמצא בו, אז נצטרך לזרוק אותו. החומר חייב להיות נקי לגמרי. צריך לזכור, זה חומר שאותו אנחנו אמורים לעשן או לאדות, הוא אמור להיכנס אל תוך הגוף שלנו.

יש לבדוק גם שאנחנו מקבלים מעט זרעים, מאחר ואין לנו הרבה מה לעשות איתם. אי אפשר לעשן ולהשתמש בזרעים. החומר צריך להכיל את הפרח עצמו.

רצוי מאוד להריח את החומר, בשביל לראות עד כמה הוא טרי, עד כמה הוא איכותי. כמו כן, לבדוק את הצבע שלו ולראות שבאמת הוא ירוק, כפי שפרח קנאביס אמור להיות.

 

 

שתפו פוסט זה