השכרת ציוד לאירועים עם חברה מקצועית

הפקת אירוע יכולה להיות מרגשת ביותר, אך לעתים גם קצת מלחיצה. המחשבה על האורחים, על כך שתרצו שהכלי ילך "בדיוק כמו שצריך" היא טבעית ולכן חשוב שיהיו לצידכם אנשי מקצוע טובים שיוכלו לעזור לכם. חלק מנותני השירות יהיו אתכם באירוע ואת חלקם תראו לדקות ספורות וכולם יכולים לשנות את התחושה איתה תגיעו ליום המיועד.

בין אם אתם מתכננים חתונה בטבע ובין אם אירוע חברה, אתם צריכים למצור חברת השכרת ציוד לאירועים שתוכל לעמוד לרשותכם בעת הצורך ובדיוק עבור מה שתצטרכו. איזה ציוד יתכן שתצטרכו וממי תרצו לשכור ציוד? לשם הכנת הכתבה התייעצנו עם חברת סאונדשיין המתמחה בהשכרת ציוד לאירועים כדי להבין לאילו אירועים הציוד משמש ומהי החשיבות של החברה המשכירה.

מתי יש צורך בשירותי השכרת ציוד לאירועים?

ישנם שלל אירועים, קטנים וגדולים, אשר דורשים ציוד מתאים, אך רגע לפני שנענה על השאלה, כדאי שנבין מהו ציוד לאירוע. ציוד מסוג זה יכול להיות "קטן" מאד כמו מיחם והוא יכול להיות גדול כמו אוהל. בין לבין, חברת ההשכרה המקצועית תציע מגוון רחב של ציוד כולל שולחנות וכיסאות להשכרה, פינות ישיבה אלטרנטיביות, מערכות תאורה והגברה ואפילו מכונות משחק. הרשימה גדולה ומבט חטוף באתר של חברת סאונדשיין מעלה אפשרויות רבות.

שירותי ההשכרה מאפשרים לקיים אירוע בכל מקום ולשדרג אירועים שמתקיימים במקומות שיועדו לכך מלכתחילה. כשיוצרים אירוע מאפס בחצר הבית, בים, בגינה ובמקומות דומים, תצטרכו לדאוג לכל דבר, אך המשמעות היא שתצרו רגעים מיוחדים משלכם. אם תבחרו גן או אולם אירועים, יכול להיות שתרצו להוסיף לחוויה שלכם ושל האורחים משחקים שונים ובניהם יכולים להיות מתנפחים, משחקי קונסולה ואחרים.

חשיבות המקצועיות של חברת ההשכרה

השכרת ציוד לאירועים עם חברה מקצועית אומרת שאתם בידיים טובות. בחברת סאונדשיין מסבירים כי כל ציוד חייב להיות איכותי, להישמר היטב ולעבור ניקיון בין הלקוחות. "התפקיד של החברה הוא ללוות את הלקוח משלב ההתלבטות ועד לסיום האירוע. רבים לא בטוחים איזה ציוד הם באמת צריכים, מה יידרש מהם לצורך תפעול וכמה מהציוד הם יצטרכו" מסבירים בסאונדשיין.

על חברת ההשכרה להבין את הצורך שלכם, להציע לכם פתרונות שמותאמים לכם באופן אישי ובמקרה שתצטרכו הדרכה, להעביר אותה. במקרים בהם תצטרכו ציוד מועט, תוכלו לאסוף אותו בעצמכם אך במקרה שנדרש לכם ציוד גדול, בכמות משמעותית או ציוד מורכב כמו אוהל, תצטרכו שהחברה תעמוד לרשותכם עם שירותי הובלה ואפילו הרכבת הציוד. לאורך כל הדרך חשוב שתדעו שעומד לרשותכם צוות מקצועי שידאג לכל הצרכים שלכם.

טיפים לקראת השכרת הציוד

1.     ערכו רשימה של ציוד שתצטרכו

כל אירוע מיוחד ואתם רוצים לערוך רשימה של הציוד שנחוץ לכם באופן אישי. יכול להיות שתצטרכו מעט מאד דברים ויכול להיות שהרשימה תהיה ארוכה. מומלץ להיכנס לאתר של חברת ההשכרה, להסתכל על הקטגוריות השונות ולערוך רשימה מסודרת של מה שתצטרכו.

2.     התרשמו מהשיחה מול החברה

ברגע שיש לכם רשימה של כל הציוד שתצטרכו תוכלו לשוחח עם החברה ולהתרשם מהפתרונות שהיא יכולה להעמיד לרשותכם. אתם רוצים לבחור אחת שתציע לכם את כל הציוד הנדרש תחת קורת גג אחת ושלצד זאת תציע לכם שירות מקצועי ותתמוך בכם.

3.     חשבו על נושא ההובלה והתפעול

כשאתם שוכרים ציוד רב או גדול חשוב שיציעו לכם גם אפשרות למשלוח ואיסוף הציוד, אך לא בטוח שתצטרכו זאת. כך או אחרת כדאי שתחשבו על הצרכים שלכם ותוודאו כי חברת ההשכרה תוכל להציע לכם את שתי האפשרויות.

4.     בדקו כי החברה דואגת לניקיון הציוד

נקודה זו חשובה מאד ובמיוחד בימינו. אתם רוצים לשכור ציוד שעבר ניקוי ושנבדק כתקין לפני שהוא מגיע אליכם. אין זה משנה אם אתם מתכוונים לשכור כיסא ואתם לא רוצים שהוא ישבר באמצע האירוע או אם אתם שוכרים מערכת תאורה שחייבת לפעול.

5.     וודאו שיש לכם למי לפנות במקרה הצורך

כדאי לוודא מול חברת ההשכרה מיהו איש הקשר שלכם ולמי תוכלו לפנות במקרה של שאלות. ביום האירוע שלכם לא תרצו לעבוד עם אנשים רבים אלא מישהו אחד שתדעו שהוא יכול לדאוג לכם, אם יהיה צורך.

שתפו פוסט זה